Wszystko o okularach Solano

Posted on

Solano to firma, które oferuje swoim klientom okulary przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jest to ponad dwieście modeli okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, które można kupić w wielu wzorach i kolorach. Wszystkie okulary tej firmy łączy nonszalancki luz, a także wykorzystanie do ich produkcji najnowocześniejszych technologii.

Co to są okulary Solano clip on?

Okulary Solano to przede wszystkim ciekawe propozycje dla każdej osoby, która ma wadę wzroku, a także chce schronić swoje oczy przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych. Okulary Solano Clip On dwa w jednym lub cztery w jednym to świetny wybór dla każdego, kto chce mieć jedną tylko, ale porządna parę szkieł. Okulary Solano clip on to nic innego jak okulary korekcyjne z nakładkami w różnych wariantach. Ich design inspirowany jest przede wszystkim stylem miejskim, ale nie brak tu także innych dodatków. Okulary te są bardzo efektowne, dlatego nadają się nie tylko na co dzień, ale również i od święta.

Okulary Solano Clip On są bardzo praktycznym rozwiązaniem, a przede wszystkim bardzo wygodnym

Czym wyróżniają się okulary Solano?

Marka Solano, jako odpowiedzialna marka, która bierze sobie do serca odpowiedzialność za ochronę wzroku, do produkcji okularów wykorzystuje najnowsze technologie.

Okulary tej firmy wyposażone są w soczewki polaryzacyjne PC i TAC, a także w filtry UV. Oprawki stworzone są z innowacyjnego materiału ULTEM. Jest to specjalny materiał, ma bardzo wysokie właściwości, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Jest on także bardzo lekki, dlatego okulary z oprawkami z tego materiału nosi się wygodnie i komfortowo.

Zalety okularów Solano clip on


Okulary Solano Clip On są bardzo praktycznym rozwiązaniem, a przede wszystkim bardzo wygodnym. Jest to połączenie okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Ich użyteczność polega na tym, że okulary te można nosić na co dzień, przy każdej pogodzie, natomiast kiedy zacznie świecić słońce wystarczy do tradycyjnej oprawy przyłożyć nakładkę. Przylega ona do szkieł, niemal natychmiast, dzięki magnezom zatopionym w oprawie i w nakładce. Każda nakładka ma polaryzację i filtr UV 400 cat.3.

Polaryzacja blokuje refleksy świetlne, które powstają w momencie, kiedy promienie słońca odbijają się od płaskich powierzchni. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza dla kierowców.

Kto może nosić okulary Solano clip on?

Wprawdzie nie ma przeciwwskazań do noszenia okularów tego typu, warto jednak przed ich zakupem skonsultować się z lekarzem optykiem. Niektóre, większe korekcje wady wzroku wymagać będą specjalistycznej oceny i kalkulacji.