Oprawki Solano Clip-On – jakość i wygoda użytkowania

Posted on

Jeszcze do niedawna osoby borykające się z wadą wzroku potrzebowały osobnej pary okularów ze szkłami korekcyjnymi oraz drugiej pary ze szkłami przyciemnionymi. Okulary przeciwsłoneczne były w tym wypadku dość drogie. Na szczęście w sprzedaży pojawiły się oprawki Solano Clip-On ze sklepu internatowego Eyewear24, które umiejętnie łączą wysoką jakość, wygodę oraz przystępną cenę.

W jakich sytuacjach warto wybierać oprawki Solano Clip-On?

Oprawki Clip-On marki Solano doskonale sprawdzą się w przypadku niemal każdej wady wzroku

Oprawki Clip-On marki Solano doskonale sprawdzą się w przypadku niemal każdej wady wzroku. Poza samą korektą wady zapewniają one również bardzo skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Są one bowiem wyposażone w filtry UV, które:

  • stanowią ochronę przez szkodliwym promieniowaniem słonecznym,
  • redukują oślepiające odblaski,
  • zapewniają wysoki komfort widzenia.

To sprawia, że okulary mogą być noszone podczas wypoczynku, jak i w czasie aktywności ruchowej. Sprawdzą się doskonale zarówno latem, jak i zimą.

Jakie zalety cechują oprawki Clip-On marki Solano?

Jeszcze do niedawna osoby borykające się z wadą wzroku potrzebowały osobnej pary okularów ze szkłami korekcyjnymi oraz drugiej pary ze szkłami przyciemnionymi

Jak wspomniano powyżej, oprawki Clip-On marki Solano posiadają liczne zalety, wśród których wymienić można:

  1. skuteczną ochronę oczu  – co ważne, dotyczy ona nie tylko nadmiernego promieniowania słonecznego, ale również nieprzyjemnych odblasków oraz innych niekorzystnych czynników, jak choćby wiatru.
  2. łatwość montażu i demontażu nakładek – montaż nakładek na oprawki marki Solano jest bardzo szybki, łatwy, a zarazem skuteczny. Odbywa się on za pomocą niewidocznych magnesów, które są zatopione w oprawie oraz w nakładce przeciwsłonecznej. Dzięki temu można w zasadzie za pomocą jednego ruchu przemienić zwykłe okulary korekcyjne w modne okulary przeciwsłoneczne. Nakładka bardzo dokładnie dolega do oprawy i w żaden sposób nie pogarsza jakości widzenia. Szkła w nakładce odporne są na uszkodzenia mechaniczne oraz posiadają odpowiednie filtry UV. Pomagają one zatem skutecznie chronić oczy przed niekorzystnym promieniowaniem.
  3. przystępna cena – oprawki okularowe Solano Clip-On to połączenie okularów korekcyjnych z przeciwsłonecznymi. W tym wypadku nie ma zatem konieczności zakupu dodatkowej pary okularów. Nakładki mogą być bowiem w dowolnej chwili zakładane lub zdejmowane. Cechują je niewielkie rozmiary oraz niska masa. Dzięki temu mogą być przenoszone w torebce lub kieszeni marynarki. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Nałożenie nakładek nie zwiększa w znacznym stopniu ciężaru oprawek i nie powoduje dyskomfortu użytkownika okularów. Należy podkreślić, że cena tych innowacyjnych oprawek nie jest wygórowana.